CKE Kinnisvara OÜ on aktiivselt tegutsenud alates 2009 aastast ning on Eesti üks suurimaid kinnisvara vahendusega tegelevaid ettevõtteid. Koostöös meiega suureneb Teie kinnisvara realiseerimise efektiivsus. Protsessi kiirendab meie poolt pakutav laialdane reklaam, mille tulemusena on Teie kinnisvara nähtav kõigile kinnisvara huvilistele.

Meie põhitegevuseks on kinnisvara müügi-ja üüritehingute ning hindamisteenuste vahendamine. Samuti pakume kinnisvaraalast konsultatsiooni ja nõustamist. Lisaks osutame õigusabi teenust erinevates eraõiguse valdkondades.

CKE Kinnisvara OÜ kontorid asuvad  Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning maaklerid tegutsevad aktiivselt üle Eesti. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist teenust. Kõrge kvaliteet, kogemused, meeldiv  ja stabiilne meeskonnatöö on aluseks meie osutatavale teenusele. Pakume kiiresti muutuvas kinnisvarasektoris maksimaalselt ja efektiivset abi, seetõttu koosnebki meie meeskond oma ala ekspertidest. Meie teenus on paindlik ja kliendikeskne. Lisaks headele teadmistele hiilgame ka oma keelte oskuse, kohusetunde ja sõbralikkuse poolest.

Kõik see on võimaldanud meil kinnisvara teenuse osutamisel edukalt konkureerida ka meist suuremate kinnisvara büroodega.

CKE meeskond soovib meeldivat koostööd oma praegustele ja tulevastele klientidele.

Meie töötajad


Tallinna maaklerid


Tartu maaklerid


 • Rait Kuusik
  58026290
   rait@cke.ee
  • Piirkonna juht / Kinnisvaraekspert

Pärnu maaklerid


 • Kristi Valk
  51912369
   kristi.valk@cke.ee
  • Piirkonna juht / KinnisvaraekspertKMR 42259

Kuressaare maaklerid


Ida-Virumaa maaklerid


Raplamaa maaklerid


Juhatus