ÜldinfoMÜÜA KENA 2- TOALINE RENOVEERITUD KORTER RENOVEERITUD MAJAS KEHRA KESKUSES
KORTER
Korter asub 4-korruselise maja 2-korrusel.
Korteris on elutuba, magamistuba, köök, wc ja vannituba koos ning esik.
Ilus ja soe ning hubane korter. Naabreid kuulda ei ole. Koridori seinad topeltpaksud.
Korteri põrandaid katab laminaat. Uued laed on värvitud valgeks. Aknad kõik vahetatud, ilusad laiad aknalauad.
Köögis korralik köögimööbel ja köögitehnika.
Vannitoas vann, wc ning valamunurk töötasapinnaga, mille alla saab paigutada pesumasina. Olemasolev pesumasin ei jää sisse või siis kokkuleppel.
MAJA
Majas on toimiv ühistu.
Maja on täisrenoveeritud 2017.a. Maja soojustati ja renoveeriti maja välifassaad, paigaldati uus küttesüsteem – uued radiaatorid regulaatoritega. Paigaldatud on päikesepaneelid katusele ning soojustagastusega sundventilatsioon, mis muudab küttearved madalaks. Paigaldatud vee- ja elektri kaugloetav süsteem.
Majas on keskküte. Tsentraalne soe ja -külm vesi ning tsentraalne kanalisatsioon.
Koridori on värskendatud, korrastatud trepikäsipuud, uued postkastid. Välisuksed lukustatud fonolukusüsteemiga.
Korralik kelder. Keldris oma keldriboks.
PARKIMINE
Parkimine maja ees, maja taga või küljel.
ÜBRUS
Kehra on väga hästi arenenud väike linn, kus on eluks kõik vajalik olemas.
Gümnaasium, lasteaed, muusikakool, raamatukogu, toidupoed, mitu apteeki, perearstikeskus, turg.
Jägala jõgi ja kaks rippsilda Kehra keskel kaunistab eriliselt linna. Jalutada saab ümber jõe, minnes üle rippsildade. Loodud on uus laste mänguväljak, jalgpalliplats, korvpalliplats, jõu treenimis väljak. Jõe äärde on tehtud ujumiskoht. Teine ujumiskoht on lähedal Kaunissaare veehoidlas. Kergliiklustee on rajatud Kaunissaare veehoidlani ja Anijasse.
TRANSPORT
Kiire rongiühendus Tallinnaga. Autoga 35 minutiga Tallinna.KommunaalkuludKommunaalkulud suvel 90€ Talvel 110€ koos küttega.
Lisandub vesi ja elekter vastavalt tarbimisele ning prügivedu 1-inimene 4.80.
VÕTA ÜHENDUST
Huvi korral võtke julgelt ühendust ja lähme koos vaatama.
CKE Kinnisvara OÜ on aktiivselt tegutsenud alates 2009 aastast ning on Eesti üks suurimaid kinnisvara vahendusega tegelevaid ettevõtteid. CKE Kinnisvara OÜ kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning maaklerid tegutsevad aktiivselt üle Eesti.
Pakume:
- – tasuta konsultatsioon ja hinnang teie kinnisvarale
- – professionaalsed fotod
- – aerofotod ja -videod drooniga
- – korrektsed lepingud
- – õigusabi
- – kolimisteenus
Usalda oma kinnisvara müük ja üürimine meie maakleritele.
- Energiaklass C
- Korrus 2/4
- Korruseid 4
- Ehitusaasta 1968
- Valmidus: renoveeritud
- Paneelmaja
- Omandivorm: korteriomand
- Veekogu: jõgi
- Naabrid: kõrval
- Katastritunnus: 29001:005:0410
- Parkimine tasuta