UUED PAKKUMISED
korterite müük
korterite üürimine
majade müük
majade üürimine
maatükkide müük
äripindade müük
äripindade üürimine
garaažide müük
garaažide üürimine


Argo Paide
(+372) 58 115 412
argo@cke.ee
http://kinnisvara.nordea.ee/?op=body&id=40
http://www.seb.ee/laen-ja-liising/kodulaen/kodulaen
http://www.danskebank.ee/et/10436.html
 
Uusarendus Viimsimajad TeenusedMeeskondÕigusabiParimad pakkumisedTule tööleTagasisideKontakt
eesti keeles in english Русский язык 

Meeskond

Meeskond >
Joon

CKE Kinnisvara OÜ on aktiivselt tegutsenud alates 2009 aastast ning on Eesti üks suurimaid kinnisvara vahendusega tegelevaid ettevõtteid. Koostöös meiega suureneb Teie kinnisvara realiseerimise efektiivsus. Protsessi kiirendab meie poolt pakutav laialdane reklaam, mille tulemusena on Teie kinnisvara nähtav kõigile kinnisvara huvilistele.

Meie põhitegevuseks on kinnisvara müügi-ja üüritehingute ning hindamisteenuste vahendamine. Samuti pakume kinnisvaraalast konsultatsiooni ja nõustamist. Lisaks osutame õigusabi teenust erinevates eraõiguse valdkondades.

CKE Kinnisvara OÜ kontorid asuvad  Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning maaklerid tegutsevad aktiivselt üle Eesti. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist teenust. Kõrge kvaliteet, kogemused, meeldiv  ja stabiilne meeskonnatöö on aluseks meie osutatavale teenusele. Pakume kiiresti muutuvas kinnisvarasektoris maksimaalselt ja efektiivset abi, seetõttu koosnebki meie meeskond oma ala ekspertidest. Meie teenus on paindlik ja kliendikeskne. Lisaks headele teadmistele hiilgame ka oma keelte oskuse, kohusetunde ja sõbralikkuse poolest. 

Kõik see on võimaldanud meil kinnisvara teenuse osutamisel edukalt konkureerida ka meist suuremate kinnisvara büroodega.

CKE meeskond soovib meeldivat koostööd oma praegustele ja tulevastele klientidele.


Silvar Sepp

Silvar Sepp

Kinnisvaraekspert / Juhatuse Liige

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 56 634 150
Faks: (+372) 641 0608
silvar@cke.ee

Kinnisvaraalane haridus
Kutseline maakler KKM 151124 / Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
 
Raul Vares

Raul Vares

Kinnisvaraekspert / Juhatuse Liige

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 55 925 499
Faks: (+372) 641 0608
raul.vares@cke.ee
 
Oliver Parra

Oliver Parra

Kinnisvaraekspert / Juhatuse Liige

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 50 706 56
Faks: (+372) 641 0608
oliver.parra@cke.ee
 
Reelika Tammemäe-Kadak

Reelika Tammemäe-Kadak

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 56 669 298
Faks: (+372) 641 0608
reelika@cke.ee
 
Janne Ööbik

Janne Ööbik

Büroo juhataja

Telefon: (+372) 641 0808
Faks: (+372) 641 0608
info@cke.ee
 
Jaanika Köst

Jaanika Köst

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 56 644 498
Faks: (+372) 641 0608
jaanika@cke.ee
 
Deivil Paabo

Deivil Paabo

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 51 144 01
Faks: (+372) 641 0608
deivil@cke.ee
 
Jüri Loberg

Jüri Loberg

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 50 773 86
Faks: (+372) 641 0608
juri@cke.ee
 
Heidi Sillar

Heidi Sillar

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 58 811 609
Faks: (+372) 641 0608
heidi@cke.ee
 
Tuuli Ella

Tuuli Ella

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 6410808
GSM: (+372) 51 081 68
Faks: (+372) 641 0608
tuuli@cke.ee
 
Larissa Mäki

Larissa Mäki

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 58 090 877
Faks: (+372) 641 0608
larissa@cke.ee
 
Anna Mardim

Anna Mardim

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 58 002 775
Faks: (+372) 641 0608
anna@cke.ee
 
Renne Merilo

Renne Merilo

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 55 951 883
Faks: (+372) 641 0608
renne@cke.ee
 
Lauri Niinemets

Lauri Niinemets

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 55 230 28
Faks: (+372) 641 0608
lauri@cke.ee
 
Irina Migunova

Irina Migunova

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 52 622 61
Faks: (+372) 641 0608
irina@cke.ee
 
Toomas Kibus

Toomas Kibus

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 5176071
Faks: (+372) 641 0608
toomas@cke.ee
 
Kirsika Kruusma

Kirsika Kruusma

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 56 815 466
GSM: (+372) 641 0808
Faks: (+372) 641 0608
kirsika@cke.ee
 
Krisli Lemvald

Krisli Lemvald

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 56 660 456
Faks: (+372) 641 0608
krisli@cke.ee
 
Diana Karutina

Diana Karutina

Kinnisvaraekspert

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 58 072 180
Faks: (+372) 641 0608
diana@cke.ee
 
Kristi Valk

Kristi Valk

Kinnisvaraekspert (Pärnumaa)

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 51 912 369
Faks: (+372) 641 0608
kristi.valk@cke.ee
 
Julia Kiivit

Julia Kiivit

Kinnisvaraekspert (Pärnumaa)

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 58 811 610
Faks: (+372) 641 0608
julia@cke.ee
 
Ketlin Loob

Ketlin Loob

Kinnisvaraekspert (Pärnumaa)

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 55 552 427
Faks: (+372) 641 0608
ketlin@cke.ee
 
Maive Riismandel

Maive Riismandel

Kinnisvaraekspert (Pärnumaa)

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 55 585 558
Faks: (+372) 641 0608
maive@cke.ee
 
Marika Õispuu

Marika Õispuu

Kinnisvaraekspert (Saaremaa)

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 51 542 63
Faks: (+372) 641 0608
marika@cke.ee
 
Tiit Truumees

Tiit Truumees

Kinnisvaraekspert (Saaremaa)

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 51 358 54
Faks: (+372) 641 0608
tiit.truumees@cke.ee
 
Iris Arge-Lepalind

Iris Arge-Lepalind

Kinnisvaraekspert (Ida-Virumaa)

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 50 31 160
iris@cke.ee
 
Argo Paide

Argo Paide

Kinnisvaraekspert (Tartu) / Juhatuse Liige

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 58 115 412
Faks: (+372) 641 0608
argo@cke.ee
 
Merle Selgis

Merle Selgis

Tartu osakonna juhiabi

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 56 911 049
Faks: (+372) 641 0608
merle@cke.ee
 
Rait Kuusik

Rait Kuusik

Kinnisvaraekspert (Tartumaa, Põlvamaa, Jõgevamaa, Võrumaa)

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 58 026 290
Faks: (+372) 641 0608
rait@cke.ee
 
Mai Marii Berg

Mai Marii Berg

Kinnisvaraekspert (Tartumaa)

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 51 84 000
Faks: (+372) 641 0608
mai@cke.ee
 
Meelis Aljas

Meelis Aljas

Kinnisvaraekspert (Tartumaa, Jõgevamaa, Põlvamaa, Lääne-Virumaa)

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 51 053 08
Faks: (+372) 641 0608
meelis@cke.ee
 
Karl Kuddu

Karl Kuddu

Kinnisvaraekspert (Tartumaa, Võrumaa, Valgamaa, Põlvamaa, Jõgevamaa, Viljandimaa)

Telefon: (+372) 641 0808
GSM: (+372) 53 921 853
Faks: (+372) 641 0608
karl@cke.ee
 
http://viimsi.3d.ee/
http://tarturidaelamud.ee/
CKE Kinnisvara OÜ | Veerenni 56, 11313 Tallinn | Tel: +372 641 0808 | Faks: +372 641 0608 | E-post: info@cke.ee